top of page

Lot balonem nad piramidami

TERMIN

Codziennie, rezerwacja

min. 24 h przed lotem

MIEJSCE

Teotihuacan, można wykupić transport z hotelu w stolicy

CENA

2700 pesos od osoby za lot grupowy

CZAS

Ok. 6 godzin z dojazdem ze stolicy

Lot balonem nad  piramidami w Teotihuacan to niezwykle przyjemna, spokojna i ciekawa forma poznania prehiszpańskiego miasta! Można podziwiać szczyty budowli z lotu ptaka w świetle wschodzącego słońca i przy akompaniamencie muzyki. A po skończonym locie wznieść toast i  otrzymać certyfikat jako pamiątkę lotu.

 

Jak zarezerwować lot? Skontaktuj się ze mną, podając imiona i nazwiska pasażerów oraz dane hotelu. Zrobię rezerwację w Twoim imieniu, a jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, chętnie odpowiem. Kontakt: info@meksykpopolsku.pl lub WhatsApp 0048886539377. 

Jak wygląda lot? Ok. godziny 5 am jest wyjazd z hotelu, podróż trwa ok. 60 min. Po dojeździe do bazy następuje check in, można napić się kawy lub herbaty. Sam lot trwa ok. 45 min. Po wylądowaniu (zwykle to jest w innym miejscu niż baza), pasażerów odbiera kierowca i zawozi do bazy. Tam czeka śniadanie w formie bufetu, a pilot rozdaje certyfikaty lotu. Po wszystkim są dwie opcje transportu: baza- hotel lub baza- strefa archeologiczna -hotel.

 

Co trzeba zabrać? Paszport, kurtkę, aparat fotograficzny.

 

Ile osób jest w balonie? Zwykle między 8 a 20, ale kosz jest podzielony tak, aby każdy miał swoją przestrzeń. Jest też opcja zarezerwowania lotu dla dwóch osób, koszt wynosi 7600 pesos.

 

Cena: 2700 MXN za osobę

Dzieci: 2300 MXN za osobę

Lot prywatny dla dwóch osób: 7600 MXN za parę

Transport z hotelu w mieście Meksyk i z powrotem kosztuje 400 MXN od osoby. Można po skończonym locie pojechać na strefę archeologiczną i potem do hotelu w tej samej cenie. 

 

W cenie:

 

  • lot balonem ok 40/50 min. 

  • śniadanie w formie bufetu

  • kieliszek wina musującego

  • certyfikat lotu

Wycieczka jest realizowana przez zewnętrzną, certyfikowaną firmę, a obsługa mówi w języku hiszpańskim i angielskim. 

bottom of page